Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Sakarya temizlik şirketi olarak gıda sanayi fabrikaları, otomotiv sektörü, ağır sanayi fabrika temizliği yapılırken müşteriden gelen talep doğrultusunda temizlik hizmetlerini sürdürmektedir.Fabrika alanlarında sürekli temizlik hizmetlerinin yanı sıra periyodik cam temizliği, zeminlerin yıkanması, temizlik hizmetini kendi bünyesinde barındıran fabrikalarda ofis temizliği üretim alanları temizliği gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Fabrika camları temizliği; fabrikalarda yılın belirli zamanlarında dış cephe ve iç alan cam temizliği yapılır. Belirli zamanlar da cam temizletmeyen fabrikalarda ağır boya ve diğer etkenlerden dolayı özellikle cam çerçevelerinde ve camlarda aşırı kirlenmeler olmaktadır.

Bu durum hem insanların sağlığı hem de çirkin bir görüntü oluşturduğu içi temizlik şirketleri aracılığıyla yapılmaktadır. Özellikle üretim alanlarının temizlenmesi şirketimiz tarafından yürütülmektedir.
Fabrika zeminleri temizliği; üretim alanlarının zeminlerinde yağ ve diğer etkenlerden dolayı aşırı şekilde kirlenmeler oluşmaktadır.

Sürekli temizlik hizmeti almayan ve yıkama makineleri konusunda tecrübesiz olan fabrika personeliyle temizletmekten ziyade şirketimizle yapılacak anlaşma ile temizlik işini biz üstleniyoruz size sadece kendi işinizle uğraşmak kalıyor.
Üretim alanları temizliği; Üretim yapan fabrikalarda üretim alanlarının kaba temizliği üretim yapan personel tarafından yapılmaktadır.

Fabrikada üretim alanlarının ince temizliği çalışma temposunun az olduğu zamanlarda belirli zamanlarda şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Bu sayede üretimi engellenmeyerek temiz bir ortam sunulan üretim personelleri daha çok motive olarak daha iyi performans sağlamaktadırlar.

İnşaat sonrası fabrika temizliği

Sakarya Temizlik şirketi inşaatı yeni tamamlanmış her türlü fabrikanın üretim bölümleri ve işlerin yönetildiği ofis bölümlerinin inşaat temizliği işlemlerini işinde uzman ekibiyle tamamlar üretime hazır hale getirir. Kullanılan temizlik kimyasalları ve ekipmanlarıyla ürünlerinize zarar vermeden temizleriz. Şirketimiz ev temizliği  gibi hizmetler de sunmaktadır.

WhatsApp Destek