Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis Temizlik Şirketi Sakarya Temizlik  bu zamana kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler, size en temiz mekânları sunarak uzun soluklu sürdürülebilir bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Temizlik hizmeti konusunda ofis temizlik elemanlarının deneyim kazanması, firmanın eğitime verdiği önem ve tertipli çalışmalar, elbette ki size pozitif şekilde yansıyacaktır. Firmaların itibarının en önemli göstergelerinden biri olan çalışma platformları, iş alanları ve ofisler, gerçekten temizliği ve tertibiyle dikkat çekmeli. Düzenli olarak yapılacak periyodik temizliklerin, hem eleman sağlığı açısından hem de düzenli bir mekân oluşturma açısından pozitif yansımalarını görmek gerek.

Ofis ortamında saatlerini geçiren insanların, en güvenli ve hijyenik şekilde çalışabilmesi için, elbette ki temizlik ve hijyen kuralları en ön planda tutulmalı. Bunu tüm elemanları çalışma sistemi ve uygulama ürün ve malzemeleriyle destekleyen Sakarya Temizlik, gerçekten aradığınız kaliteli hizmetin doğru adresi. Kaliteli hizmeti en uygun şartlarda ayağınıza getirecek sistem, yılların deneyimini ve birikimini size  uygun fiyatlarda gerçekten işini düzgün yapan kadrosuyla sunmaktadır. İçinizi ferahlatacak, aynı zamanda temiz ortamıyla sağlığınızı en iyi şekilde etkileyecek çözümler, firmanın çalışma politikaları içerisinde ve standart hizmet sunumları arasında yer alıyor. Böylelikle karşılıklı memnuniyet ve uygun koşullar çok daha temiz bir ortamda çalışmanız konusunda size yardımcı oluyor.

Ofis temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler

  • Telefonların temizliğinde ayrı bir beyaz bez ve alkol bazlı kimyasal ile silinir. Mikroplar ağız yoluyla daha çabuk bulaştığı için burada kullanılan temizlik bezi sadece telefonda kullanılması gerekmektedir.
  • Çöp poşetleri yırtık, patlak, su sızdırıyorsa, çöp alımında değiştirilir.
  • Masa üzerindeki evrak ve eşyaların yer değiştirilmemesi.
  • Çalışma esnasında elde eldiven olması. Temizlik esnasında mikropların bulaşmasını ve çapraz bulaşmayı önlemektedir.
  • Ofis temizliğine başlamadan önce kullanılan tüm ekipmanların kontrol edilmesi eksikliklerin tamamlanması.
  • Genel temizlik prensiplerine göre hareket edilmesi.

Sakarya’da ve ilçelerinde ofis temizliği hizmeti veriyoruz

Şirketimizin merkezi Sakarya da bulunduğu için müşterilerimizin Sakarya il ve ilçeleri sınırları dahilinde ofis temizlik taleplerini karşılamaktayız.

İnşaat sonrası ofis temizliği hizmeti de sunuyoruz!

Devam eden ofis temizlik hizmetinin yanı sıra diyelim ki  yeni ofis kiraladınız tadilat işlemleriniz bittikten sonra ofise yerleşmeden önce Profesyonel bir ofis temizlik şirketi tarafından detaylı temizlik yaptırmanız gerektiğinde Sakarya Temizlik En iyi temizlik personelleri ve kaliteli deterjanları ile hizmete hazırdır.

 

 

 

WhatsApp Destek