İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik Sakarya

İnşaat projelerinizin bitmesi sonrasında yüzeylerin çoğunu kaplayan toz, kir ve inşaat atığı (alçı , sıva , boya ) gibi maddelerin kaba temizliğinin yapılması ve ardından ince temizlik dediğimiz yerlerin kazınması viladalanması ve camlarda ki kirlerin temizlenmesi ile çalışma ve yaşam  alanınızı değiştirebilecek ve hak ettiği temizliği siz değerli müşterilerine suna bilecek bir firma istiyorsanız Sakarya Temizlik, üstün ev temizlik hizmeti sunan şirketin-izdir.

 

Ticari inşaatınız tamamlandığında, inşaat kalıntıları giderildikten sonra gerekli olan son ve ayrıntılı temizliği sağlamak için inşaat sonrası temizlik hizmeti sunmaktayız. 3 yılı aşkın tecrübemizle mülkünüzü temizlemek için en gelişmiş ürünleri ve yöntemleri geliştirdik. Kadromuz, işini hızlı, titizlik ile  etkin bir şekilde yapılması için hazır kaynaklarla hazır ve hizmet beklentilerinin ötesine geçmeye kendini adamıştır. Binanızın en iyi şekilde temizliğinin görünmesini sağlamak için personelimizin bir uzantısı olarak çalışacağız.

İnşaat sonrası temizlikte kalitenin adresi

Temizlik endüstrisinde bir lider olan Sakarya Temizlik, herhangi bir inşaat sonrası temizlik  projesinde son temizliği sağlamak için sizinle birlikte çalışır. İşinde uzman ve tecrübeli personelimiz, binayı yeni sakinleri için hazırlarken zamanında ve bütçeye göre bitirmek için sizinle birlikte çalışacaktır.

 

WhatsApp Destek